ال جی و یوبی سافت در زمینه بازی های سه بعدی همکاری مشترک می کنند

پس از بررسی گسترده این بازی در مانیتورهای سه بعدی ال جی، شرکت یوبی سافت به حدی تحت تاثیر نتایج مطلوب آن قرار گرفت که تصمیم گرفت این بازی را ، همراه با مانیتورهای شرکت ال جی عرضه کند تا علاقمندان بازی های کامپیوتری لذت بی نظیر سه بعدی را در  بازی تجربه کنند.

کریس مارکوس مدیر تجاری شرکت یوبی سافت معتقد است:" ما از همکاری با ال جی جهت ارائه بازی Assassin's Creed Brotherhood به مشتریان خوشحال هستیم چون بدین طریق مشتریان می‌توانند از گرافیک خیره کننده این بازی لذت ببرند". وی همچنین معتقد است مانیتورهای ال جی با برخورداری از جدیدترین تکنولوژی سه بعدی، تجربه بازی های کامپیوتری را به دنیای واقعی آورده است.

نایجل رابرتز مدیر فروش ارشد LG نیز معتقد است :"مانیتورهای سه بعدی ما کاملا برای بازی های کامپیوتری مثل Assassin's Creed Brotherhood مناسب است. این مانیتورها با استفاده از تکنولوژیFilm Patterned Retarder - FPR، تصاویر سه بعدی شفاف تر، روشن تر و Flicker-Free (بدون چشمک زدن) را ارائه می دهند".

وی می افزاید: ما خوشحالیم که در این همکاری نزدیک با شرکت یوبی سافت، تعهدمان به مشتریان در ارائه بازی های کامپیوتری نشان می دهیم .

منبع: LGblog

/ 0 نظر / 13 بازدید