دنیای فناوری

با سلام خدمت شما دوستان عزیز این وبلاگ جهت ارتقا سطح علمی شما دوستان بخصوص بسیجیان ایرانی ایجاد گردیده .........با نظرات خود مارا در بهبود کیفی این وبلاگ یاری نمایید ****در ضمن این وبلاگ زیر نظر پایگاه بسیج شهدای محراب مصلی(گرگان)میباشد***

ال جی و یوبی سافت در زمینه بازی های سه بعدی همکاری مشترک می کنند
ساعت ۳:٢۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱٠/٩  کلمات کلیدی: اخبار فناوری ، بازی
LG and Ubisoft LG and Ubisoft

شرکت ال جی که پیشرو در تولید تکنولوژی های سه بعدی است با شرکت یوبی سافت دست به همکاری مشترک زده است. بدین ترتیب که به ازای خرید هر مانیتور سه بعدی 23 اینچ LG D2342P یک نسخه از بازی The Assassin's Creed Brotherhood بصورت رایگان به مشتریان عرضه می شود. در این برنامه هر دو شرکت تلاش می کنند ضمن ارائه آخرین محصولات خود، تجربه هیجان انگیزی از بازی های سه بعدی را دراختیار مخاطبان قرار دهند.


پس از بررسی گسترده این بازی در مانیتورهای سه بعدی ال جی، شرکت یوبی سافت به حدی تحت تاثیر نتایج مطلوب آن قرار گرفت که تصمیم گرفت این بازی را ، همراه با مانیتورهای شرکت ال جی عرضه کند تا علاقمندان بازی های کامپیوتری لذت بی نظیر سه بعدی را در  بازی تجربه کنند.

کریس مارکوس مدیر تجاری شرکت یوبی سافت معتقد است:" ما از همکاری با ال جی جهت ارائه بازی Assassin's Creed Brotherhood به مشتریان خوشحال هستیم چون بدین طریق مشتریان می‌توانند از گرافیک خیره کننده این بازی لذت ببرند". وی همچنین معتقد است مانیتورهای ال جی با برخورداری از جدیدترین تکنولوژی سه بعدی، تجربه بازی های کامپیوتری را به دنیای واقعی آورده است.

نایجل رابرتز مدیر فروش ارشد LG نیز معتقد است :"مانیتورهای سه بعدی ما کاملا برای بازی های کامپیوتری مثل Assassin's Creed Brotherhood مناسب است. این مانیتورها با استفاده از تکنولوژیFilm Patterned Retarder - FPR، تصاویر سه بعدی شفاف تر، روشن تر و Flicker-Free (بدون چشمک زدن) را ارائه می دهند".

وی می افزاید: ما خوشحالیم که در این همکاری نزدیک با شرکت یوبی سافت، تعهدمان به مشتریان در ارائه بازی های کامپیوتری نشان می دهیم .

منبع: LGblog