دنیای فناوری

با سلام خدمت شما دوستان عزیز این وبلاگ جهت ارتقا سطح علمی شما دوستان بخصوص بسیجیان ایرانی ایجاد گردیده .........با نظرات خود مارا در بهبود کیفی این وبلاگ یاری نمایید ****در ضمن این وبلاگ زیر نظر پایگاه بسیج شهدای محراب مصلی(گرگان)میباشد***

این هنرمند تصویر خود را با هزاران بطری پلاستیکی خلق کرده است
ساعت ۳:٠٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱٠/٩  کلمات کلیدی: اخبار فناوری ، عکاسی
Mary Ellen Mary Ellen

این هنرمند امریکای با کنار هم قرار دادن هزاران بطری پلاستیکی بازیافت شده، تصویر خود را ساخته است. Mary Ellen که خود را یک هنرمند سیاسی می داند با این کار سعی دارد مردم را مجاب کند تا به اشیاء اطراف خود نگاه متفاوتی داشته و نحوه نگرش خود را تغییر دهند. این هنرمند امریکای با خلق این اثر سعی کرده به مردم نشان دهد که تنها تعداد محدودی از بطری های پلاستیکی بازیافت می شوند و آنها را از آسیب بطری های پلاستیکی برای محیط زیست آگاه کند.


Marry Ellen در ابتدا قصد داشت تا با روی هم قرار دادن بطری های بازیافتی ستون های بزرگ درست کند اما زمانی که بطری ها را کنار هم قرار داد متوجه رنگ بندی آنها شد و ایده جدیدی به ذهنش رسید و تصمیم گرفت تصویر خود را با این بطری ها خلق کند.

 

این هنرمند تنها در قسمت هایی که سایه وجود دارد از رنگ استفاده کرده است و باقی رنگ های بکار رفته در این اثر رنگ خود بطری ها می باشند. این اثر 2.5 متر مربعی به خوبی نشان می دهد که میزان قابل ملاحظه ای از بطری های پلاستیکی که دور می اندازیم بازیافت نمی شوند و عدم بازیافت اجسام پلاستیکی باعث آسیب به محیط زیست خواهد شد.

منبع: Oddity Centeral